Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.tnpu.edu.ua/handle/123456789/14008
Full metadata record
DC FieldValueLanguage
dc.contributor.authorПриймак, М. В.-
dc.contributor.authorВасиленко, Я. Н.-
dc.contributor.authorДмитроца, Л. П.-
dc.date.accessioned2020-03-27T09:47:23Z-
dc.date.available2020-03-27T09:47:23Z-
dc.date.issued2019-09-24-
dc.identifier.citationПриймак М. В., Василенко Я. Н., Дмитроца Л. П. Періодичні функції зі змінним періодом та їх ряди Фур’є // Сучасні проблеми прикладної математики та інформатики APAMCS-2019 : XXV Міжнародна наукова конференція (24-27 вересня 2019 р.). Львів : Видавництво Т. Сороки, 2019. С. 143-147uk_UA
dc.identifier.isbn978-617-7593-22-4-
dc.identifier.urihttp://dspace.tnpu.edu.ua/handle/123456789/14008-
dc.language.isoukuk_UA
dc.publisherВидавництво Т. Сорокиuk_UA
dc.titleПеріодичні функції зі змінним періодом та їх ряди Фур’єuk_UA
dc.typeConference Abstractuk_UA
Appears in Collections:Тези конференцій

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Vasulenko_APAMCS.pdf10,92 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.