Соціальна робота з різними категоріями населення у територіальній громаді: українські реалії та міжнародний досвід : [13] Collection home page

Logo
Соціальна робота з різними категоріями населення у територіальній громаді: українські реалії та міжнародний досвід: колективна монографія / В. Поліщук, Н. Горішна, Г. Слозанська та ін. Тернопіль : Осадца Ю. В., 2018. 221 с.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 13 of 13
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
2018Особливості соціальної роботи у Скандинавських країнах в умовах глобалізаціїЛогвиненко, Т. О.
2018Соціальна підтримка військовослужбовців Збройних Сил як важливий напрям соціальної політики у СШАОлексюк, Н. С.
2018Залучення людей літнього віку до неформальної освіти: зарубіжний досвідПоліщук, В. А.; Пришляк, О. Ю.; Богуцька, А. А.
2018Міжнародний досвід налагодження соціального партнерства фахівцями соціальної сфери та можливості його використання у вітчизняній практиці розв’язування конфліктівКалаур, С. М.
2018Основні аспекти соціальної роботи з внутрішньо переміщеними особами у громадіПетришин, Л. Й.
2018Соціальна політика у сфері соціального захисту учасників антитерористичної операції та їх родин на місцевому рівні (приклад м. Хмельницького)Бриндіков, Ю. Л.
2018Теоретико-сутнісна характеристика соціального супроводу людей похилого віку в умовах територіальної громадиГлавацька, О. Л.
2018Партисипативний підхід до моніторингу та оцінки соціальних проектів на рівні громади: сутність, можливості і викликиГорішна, Н. М.
2018Соціальний фандрейзинг як інструмент мобілізації ресурсів громадиЛешук, Г. В.
2018Етичні аспекти роботи соціального працівника у територіальній громадіСлозанська, Г. І.
2018Формування інтегрованої системи соціальних послуг на рівні громадиПопович, А. М.
2018ПередмоваПоліщук, Н. М.
2018Соціальна робота з різними категоріями населення у територіальній громаді: українські реалії та міжнародний досвідПоліщук, Н. М.; Попович, А. М.; Горішна, Н. М.; Главацька, О. Л.; Бриндіков, Ю. Л.; Олексюк, Н. С.; Логвиненко, Т. О.; Поліщук, В. А.; Калаур, С. М.; Слозанська, Г. І.; Лещук, Г. В.; Петришин, Л. Й.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 13 of 13