Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.tnpu.edu.ua/handle/123456789/16253
Title: Книжкові пам’ятки кириличним та гражданським шрифтом у фондах наукової бібліотеки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (рідкісні і цінні видання 1551–1800 рр., які занесено до Державного реєстру національного культурного надбання)
Bibliographic description (Ukraine): Книжкові пам’ятки кириличним та гражданським шрифтом у фондах наукової бібліотеки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (рідкісні і цінні видання 1551–1800 рр., які занесено до Державного реєстру національного культурного надбання) : бібліогр. покажчик / упоряд. О. Я. Кульчицька. Тернопіль, 2020. 88 с. ; іл. (Серія «Книжкові пам'ятки у фондовому зібранні бібліотеки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка»)
Issue Date: 2020
Series/Report no.: Книжкові пам'ятки у фондовому зібранні бібліотеки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка;
Abstract: Продовжено випуск бібліографічного покажчика за серією «Книжкові пам’ятки у фондовому зібранні бібліотеки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка». Видання, спрямоване на науково- бібліографічне розкриття фондів одного з найдавніших бібліотечно-просвітницьких закладів Тернопільщини і містить у собі детальний науково-бібліографічний опис стародруків кириличним та гражданським шрифтом. Історико-книгознавча інформація про ці стародруки тернопільської університетської бібліотеки вводиться у науковий обіг уперше. Видання розраховане на фахівців-книгознавців, істориків, філологів, культурологів, студентів та широкий читацький загал, якому небайдужа історія книги, книжної культури та польсько-українських взаємин.
URI: http://dspace.tnpu.edu.ua/handle/123456789/16253
Copyright owner: © Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
Appears in Collections:Бібліографічні покажчики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
knugu_latun_2019.pdf12,54 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.