Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.tnpu.edu.ua/handle/123456789/24603
Title: Рідкісні та цінні видання української художньої літератури у бібліотечних фондах ТНПУ ім. В. Гнатюка (1900–1945 рр.)
Bibliographic description (Ukraine): Рідкісні та цінні видання української художньої літератури у бібліотечних фондах ТНПУ ім. В. Гнатюка (1900–1945 рр.) : бібліогр. покажчик / упоряд. О. Я. Кульчицька. Тернопіль, 2020. 94 с. ; іл. (Серія «Книжкові пам’ятки у фондовому зібранні бібліотеки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка»)
Issue Date: 2020
Keywords: рідкісні та ціннісні видання
бібліографічний покажчик
Наукова бібліотека ТНПУ ім. В. Гнатюка
Series/Report no.: Книжкові пам’ятки у фондовому зібранні бібліотеки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка;
Abstract: Продовжено випуск бібліографічного покажчика за серією «Книжкові пам’ятки у фондовому зібранні бібліотеки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка». Видання, спрямоване на науково-бібліографічне розкриття фондів одного з найдавніших бібліотечно-просвітницьких закладів Тернопільщини і містить у собі детальний науково-бібліографічний опис. Історико-книгознавча інформація про ці стародруки Тернопільської університетської бібліотеки вводиться у науковий обіг уперше. Видання розраховане на фахівців-книгознавців, істориків, філологів, культурологів, студентів та широкий читацький загал, якому небайдужа історія книги, книжної культури та польсько-українських взаємин.
URI: http://dspace.tnpu.edu.ua/handle/123456789/24603
Copyright owner: © Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
Appears in Collections:Бібліографічні покажчики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
knugu_literatura_1.pdf21,38 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.