Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.tnpu.edu.ua/handle/123456789/24598
Title: Педагог – це покликання : до 60-річчя від дня народження кандидата педагогічних наук, доцента кафедри філологічних дисциплін початкової та дошкільної освіти, автора підручників з української мови для початкової школи Васильківської Надії Адамівни
Bibliographic description (Ukraine): Педагог – це покликання : до 60-річчя від дня народження кандидата педагогічних наук, доцента кафедри філологічних дисциплін початкової та дошкільної освіти, автора підручників з української мови для початкової школи Васильківської Надії Адамівни : біобібліографічний покажчик / НБ ТНПУ ім. В. Гнатюка ; уклад. та бібліогр. ред. О. Я. Кульчицька. Тернопіль : ФОП Осадца Ю.В., 2021. 124 с. (Бібліографія вчених ТНПУ ім. В. Гнатюка)
Issue Date: 2021
Publisher: ФОП Осадца Ю. В.
Keywords: Васильківська Надія Адамівна
бібліографічний покажчик
Наукова бібліотека ТНПУ ім. В. Гнатюка
Series/Report no.: Бібліографія вчених ТНПУ ім. В. Гнатюка;
Abstract: У біобібліографічному покажчику вміщено основні біографічні матеріали, відомості про педагогічну, наукову та громадську діяльність, наведено алфавітний перелік наукових і навчально-методичних праць кандидата педагогічних наук, доцента Васильківської Надії Адамівни. Видання адресовано науковцям, докторантам, аспірантам, працівникам науково-методичних центрів, наукових бібліотек, педагогічним працівникам, студентам педагогічних спеціальностей.
URI: http://dspace.tnpu.edu.ua/handle/123456789/24598
Copyright owner: © Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
Appears in Collections:Бібліографічні покажчики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Vasulkivska_2021.pdf19,68 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.