Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.tnpu.edu.ua/handle/123456789/26303
Title: Можливості розвитку волонтерського туризму в умовах військового стану в Україні через російську агресію (на прикладі м. Кам’янця-Подільського)
Authors: Смирнов, І. Г.
Любіцева, О. О.
Bibliographic description (Ukraine): Смирнов І. Г., Любіцева О. О. Можливості розвитку волонтерського туризму в умовах військового стану в Україні через російську агресію (на прикладі м. Кам’янця-Подільського) // Професор Юрій Полянський: від плакорів Поділля до засніжених Анд : матеріали Всеукраїнського онлайн-семінару, приуроченого 130-річчю з дня народження географа, геолога, археолога Полянського Юрія Івановича (27-28 травня 2022 р.). Тернопіль : Вектор, 2022. С. 57-63
Issue Date: 27-May-2022
Publisher: Вектор
Keywords: військовий стан
волонтерський туризм
сім замків м. Кам’янця-Подільського та околиць
спонсори
Abstract: В умовах військового стану в Україні через російську агресію розвиток туризму не зупинився. За цих складних умов з’явилися нові можливості, до яких відноситься тзв. волонтерський туризм. На прикладі старовинного м.Кам’янця-Подільського, який часто називають «туристичною столицею» Поділля, показано особливості здійснення волонтерського туризму для тимчасово переміщених осіб з використанням для цього студентів туристичних і не тільки фахів.
URI: http://dspace.tnpu.edu.ua/handle/123456789/26303
Appears in Collections:Професор Юрій Полянський: від плакорів Поділля до засніжених Анд

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Smyrnov_Liubitseva.pdf345,17 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.