Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.tnpu.edu.ua/handle/123456789/26304
Title: «Техніко-економічні основи виробництва» як методологічна база планування територіального розвитку (прикладні аспекти)
Authors: Джаман, В. О.
Джаман, Я. В.
Bibliographic description (Ukraine): Джаман В. О., Джаман Я. В. «Техніко-економічні основи виробництва» як методологічна база планування територіального розвитку (прикладні аспекти) // Професор Юрій Полянський: від плакорів Поділля до засніжених Анд : матеріали Всеукраїнського онлайн-семінару, приуроченого 130-річчю з дня народження географа, геолога, археолога Полянського Юрія Івановича (27-28 травня 2022 р.). Тернопіль : Вектор, 2022. С. 63-67
Issue Date: 27-May-2022
Publisher: Вектор
Keywords: виробництво
технологічні зв’язки
енерговиробничий цикл
виробничий комплекс регіону
територіальний розвиток
Abstract: Розглянуто значимість курсу «Техніко-економічні основи виробництва» в освітніх програмах «Географія» та «Регіональний розвиток і просторове планування». Зазначено про важливість знань техніко-економічних основ виробництва для кращого розуміння суспільної географії та планування територіального розвитку. Особлива увага звернута на метод енерговиробничих циклів як методологічну базу оцінки цілісності структури господарського комплексу регіону.
URI: http://dspace.tnpu.edu.ua/handle/123456789/26304
Appears in Collections:Професор Юрій Полянський: від плакорів Поділля до засніжених Анд

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Dzhaman_Dzhaman.pdf331,2 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.