Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.tnpu.edu.ua/handle/123456789/4259
Title: Trnsformations of the identities of local communities in Poland after the transition from comunism to democracy
Authors: Стащик, Домініка
Bibliographic description (Ukraine): Staszczyk, D. Trnsformations of the identities of local communities in Poland after the transition from comunism to democracy [Текст] = Самоідентифікація місцевих громад в Польщі після переходу від комунізму до демократії / D. Staszczyk // Наукові записки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Сер. Історія / голов. ред. І. Зуляк ; редкол.: М. Алексієвець, Л. Алексієвець, М. Бармак [та ін.]. – Тернопіль : [ТНПУ], 2013. – Вип. 1 : у 2 ч., ч. 2. – C. 135–139.
Issue Date: 2013
Publisher: Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
Series/Report no.: Історія
Abstract: Прагнення "писати заново Польща" та у відповідних дискурсивних боях за перевизначення колективної ідентичності, залишили свій слід в культурному ландшафті польських міст. Одне з вимірювань цього недавнього процесу є продовження свідомого акту відновлення унікальності регіональної та місцевої ідентичності у зв'язку з історичним досвідом. Різні бачення колективних ідентичностей обговорюються, суперечать державній ідентичності, орієнтованої до початку 1989 року. Еквівалент посткомуністичного "повстання з провінцій" знаходиться в центрі уваги дослідників, які розглядають місцеві громади в якості необхідних для переоцінки. До цих пір спроби деіделогіцазії культури в Польщі призвели до їх демонтажу, що супроводжується яскравими змінами та складними перспективами у їх реалізації. Метою статті є пояснення цього явища.
URI: http://dspace.tnpu.edu.ua/handle/123456789/4259
Copyright owner: © Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
Appears in Collections:Наукові записки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Сер. Історія, 2013, Вип.1 Ч.2

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Staszczyk.pdf100,79 kBUnknownView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.