Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.tnpu.edu.ua/handle/123456789/9919
Title: Характеристика вегетативної регуляції та адаптаційних можливостей організму в осіб з різною успішністю у навчанні
Authors: Ковальчук, О.
Bibliographic description (Ukraine): Ковальчук, О. Характеристика вегетативної регуляції та адаптаційних можливостей організму в осіб з різною успішністю у навчанні / О. Ковальчук // Студентський науковий вісник Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. - 2013. - Вип. 31. - С. 62–65. - Бібліогр. в кінці ст.
Issue Date: 2013
Publisher: Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
Keywords: вегетативна регуляція
адаптаційні можливості
успішність у навчанні
Abstract: Адаптаційний потенціал людини це ступінь досконалості механізмів пристосування її організму до змін навколишнього середовища при збалансованості внутрішнього (фізіологічні та психологічні процеси) і зовнішнього (соціальні умови) аспектів. Визначення критеріїв фізіологічної адаптації дає можливість оцінити характер змін, які відбуваються в організмі під впливом розумового навантаження і м’язової діяльності, прогнозувати можливість порушення стану здоров’я і спланувати заходи щодо його попередження.
URI: http://dspace.tnpu.edu.ua/handle/123456789/9919
Appears in Collections:Студентський науковий вісник Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Вип. 31.

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
24Kovalchyk.pdf252,44 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.